League of Legends

Každý pátek mezi třetí a pátou hodinou odpoledne se sejdou studenti Základní školy Pacov a studenti Gymnázia Pacov v učebně informačních technologií pacovského gymnázia a pod vedením Jana Roubala se učí, jak se zlepšit v počítačové hře – League of Legends.

Učit se mohou od úplných základů a s dostatkem tréninku a píle je postup v herních divizích nemine. V budoucnu by mohli pomýšlet například na účast ve středoškolském turnaji ELSŠ a nebo na účast v poloprofesionálních českých ligách. Samozřejmě je v pořádku si jít hru jenom vyzkoušet nebo jen tak pro zábavu si zahrát s kamarády. Tak neváhejte a pojďte si zapařit.

Jan Roubal, vedoucí kroužku League of Legends

Kroužek League of Legends
Kroužek je určen pro zájemce od 13 let. Hráči se naučí rozdělení mapy, jak se vyvarovat nejčastějším chybám, druhy a kouzla hrdinů, jaké stavět itemy, snowballing, ukončování her, counterování, k čemu se používá minimapa, pushování věží, tradování, jak efektivně postupovat divizemi, kontrolu objektivů, využití summoner spellů, jak stavět runy, co je to pingování, clearování kempů v džungli, poučení se z vlastních chyb, teamovou spolupráci a další mechaniky hry.

To top