Okresní kolo ve volejbalu

Okresní kolo – volejbal dívky

V úterý 23. dubna 2024 se v Pelhřimově konalo okresní kolo volejbalu dívek. Pro velkou účast škol byl turnaj rozdělen do dvou skupin po čtyřech týmech. Do boje o cenné kovy postupovaly dva týmy z každé skupiny. Naše holky bohužel nepostoupily ze základní skupiny, ale i tak jim děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Složení družstva: Anežka Kalinová, Anna Kroneislová, Natálie Soukupová, Tereza Pekařová, Martina Smíšková, Nela Křížová, Dora Šrámková, Veronika Lišková, Lucie Žáčková, Anna Nekovářová a Valerie Vovsová.

Kluci vybojovali v okresním kole 2. místo!

O den později, ve středu 24. dubna 2024, se ve stejné soutěži utkali naši kluci. I u kluků byla početná účast a systém rozdělení stejný jako u dívek. Bojovnost celého týmu vynesla kluky v základní skupině na první místo a jistý postup do finálové čtyřky. Bohužel finálový systém byl zvláštně nastaven a kluci si nesli ze základní skupiny a z prvního místa jednu prohru. I přesto, že pak dva týmy nasazené proti nim ve finále s přehledem porazili, nebylo možné vyhrát celý turnaj a získat zasloužený postup na kraj. Nicméně, kluci si z Pelhřimova odvezli krásné 2. místo a tím jim také děkujeme za reprezentaci školy.

Složení týmu: Vojtěch Pekař, Vít Loskot, Štěpán Hájek, Martin Kuba, Jan Žáček, Štěpán Svoboda, Filip Střádal a Tobiáš Krejčí

Mgr. Šárka Vitovská

Volejbalový tým dívek
Volejbalový tým chlapců
To top