Den otevřených dveří on-line

Na této stránce si můžete prohlédnout letáky se základními informacemi o přijímacím řízení, prohlédnout si školu v malé fotogalerii nebo si projít školu ve studentském videu.

Jakékoliv dotazy vám také rádi zodpovíme kdykoliv telefonicky nebo e-mailem.
Telefon: +420 565 443 764. E-mail:  gpacov@email.cz.

Budovu školy a naše učebny si můžete prohlédnout v malé facebookové galerii.

Přípravné kurzy budou probíhat v učebně fyziky. V případě on-line výuky v prostředí Microsoft Teams. Zájemci o přípravné kurzy: napište stručný mail (Přihlašuji svoji dceru/svého syna … na přípravné kurzy z ČJ a M…) na e-mail:  gpacov@email.cz

Desetiminutová procházka naší školou natočená studentem oktávy Lukášem Bláhou. Účinkují: studenti a učitelé Gymnázia Pacov.

Základní informace o škole najdete v dalších částech našeho webu. Všechna kritéria přijetí pak v části Přijímací řízení.

Máte jakékoliv otázky? Pište na adresu: gpacov@email.cz nebo volejte (v pracovní době) na telefon +420 565 442 911. Osobně vás nyní bohužel pozvat nemůžeme, jakmile to však bude možné, můžete naši školu navštívit kdykoliv.


Film natočený metodou stop-motion (složený z několika tisíc jednotlivých fotografií). Vytvořili ho žáci našeho gymnázia pod vedením studentů UMPRUM Praha v roce 2011. (Technická kvalita videa odpovídá IT před deseti lety.)